femi health

קבוצת פמי פרימיום הינה חברת ניהול ושירות המתמחה בניהול פרוייקטים עתירי שירות ותהליכים מורכבים, ברמה הלאומית והממשלתית והן בעבור תאגידים מובילים בענף הביטוח ובמשק הישראלי. בשנותיה הראשונות התמקדה קבוצת פמי בהענקת שירותי בריאות פרטיים, תוך הקפדה על האיכות והמצוינות המתחייבות מעיסוקה ברפואה. על מנת לפתח את תחומי הפעילות השונים, תוך המשך טיפוח מוקדי הידע והתמחויות, פועלת החברה בעשור האחרון בשתי מסגרות ארגוניות נפרדות:


פמי בריאות
– מרכזת את השירותים הרפואיים, פיתוח והטמעת טכנולוגיות מתקדמות להגברת נגישות הרפואה וזמינותה לכל לקוח באשר הוא. פמי בריאות מעניקה שירותי רפואה מתקדמים וטכנולוגיות טלרפואה ללקוחות בישראל ובעולם.

פמי בריאות, הפועלת משנת 1991, הינה חברת שירותי רפואה מהמתקדמות והגדולות בישראל. החברה מפעילה מערכי שירות בתחום הבריאות ועוסקת בניהול ותפעול פרויקטים רפואיים, בפריסה ארצית. את שירותיה המקצועיים מציעה פמי בריאות לחברות הביטוח בישראל ולגופים שונים במגזר הציבורי וקופות החולים. השירותים מנוהלים על ידי הנהלה רפואית בכירה, רופאים, אחיות ו- 4,000 נותני שירות מקצועיים.
פמי בריאות – מובילים את שירותי הרפואה בישראל ופעילה בטכנולוגיות המתקדמות שפיתחה, גם בעולם.


פמי פרימיום
– מתמחה בניהול, תפעול, הדרכה ובקרה של פרוייקטים מורכבים, תוך מחוייבות לייעול ושיפור מתמיד בכל פרוייקט.

פמי פרימיום מתאפיינת ברמה מקצועית גבוהה, תושייה, ולמידה מתמדת ותכונות אלו הן שעומדות בבסיס שיעורי הצמיחה הניכרים של החברה בשנים האחרונות.
יכולות החברה – ההקפדה על מצויינות בשירות, טיפוח עובדים והעמידה המתמדת של פמי פרימיום באמות מידה מחייבות ומדידות, מאפשרות לחברה להציג ניסיון מוכח ומוצלח בניהול משימות לאומיות ועסקיות מורכבות, תפעול פרוייקטים, מערכי פיתוח ארגוני והדרכה, מערכי ניהול רכש ובקרה.
במגוון מסגרות אלו, אנו זוכים להעניק שירותים מגוונים למיליוני לקוחות קצה בכל רחבי ישראל.

אלפי העובדים והספקים המיומנים והמקצועיים שלנו ערוכים בפריסה ארצית ובליווי מערכי שירות מתקדמים, בכדי להעניק ללקוחותינו שירות מהיר ואיכותי  24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כל תהליכי השירות והבקרה בחברה נתמכים במערכות מידע ייעודיות.


לחברת פמי פרימיום 3 תקני איכות:

תקן  ISO 9001  בתחום השירות
תקן ISO 27001 בתחום אבטחת מידע
תקן ISO 27799 אבטחת מידע בתחום הבריאות

        

כטבעה של כל עשייה אינטנסיבית, יש ונגרמות תקלות – אצלנו או אצל מי מספקינו. אנו מחנכים את עובדי החברה ליטול אחריות, לגלות תושייה ולהביא לפתרון מהיר של כל בעיה ואתגר.

לתנאי השימוש באתרי החברה לחץ כאן

מדיניות הפרטיות של פמי בריאות לחץ כאן

Designed by propaganda

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement

הסדרי הנגישות בפמי פרימיום "פמי פרימיום" פועלת רבות להנגיש את שירותיה לציבור האנשים עם מוגבלות במטרה להעניק חווית שירות העונה לצרכיו הייחודיים. החברה משקיעה משאבים רבים בכדי לאפשר נגישות מלאה ולכן בוצעו שינויים במבנים, בשירות ובנהלים, בהתאם לנדרש בחוק. בקשות בנושא נגישות במידה ונתקלתם בבקשות מיוחדות בנושא נגישות, ניתן לפנות לרכז הנגישות בחברה הגב' ליאת אסיף באחת מהדרכים הבאות: טלפון: 052-5916399 בדאר אלקטרוני: LiatAsi@femi.com אתר האינטרנט החברה פעלה בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 – "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה .AA תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת.Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0 אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג-,2013 בכפוף לסייגים שלהלן: · התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AAומסמך WCAG2.0 הבינלאומי. · הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור מספר דפדפנים. · האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים Enterו Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. ראו סעיף תפעול האתר להרחבה. · מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים כאמור לעיל. · מותאם לתוכנת קורא מסך .NVDA תפעול האתר ועזרי נגישות: באתר זה קיים כפתור נגישות. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. תפריט הנגישות כולל את היכולות הבאות: · התאמה לקרא מסך · ניווט מקלדת · הגדלת פונט · שינוי ניגודיות צבעים · גופן קריא · הפסקת הנפשות יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות. אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא, באפשרותך לתאר את סיבת הפנייה ואנו ניצור עמך קשר.